Vremde verleent Snowden asiel

door The Vremde Mirror

Vremde | Na lang zoeken heeft de klokkenluider Edward Snowden eindelijk een nieuwe woonplaats gevonden. Het dorp Vremde verleent hem asiel. Dat blijkt nu uit door de NSA onderschept mailverkeer tussen burgemeester van Vremde Boer Gust en Snowden zelf.

Voor Snowden is er geen gevaar meer. Hij verkeert nu veilig en wel op Vremds grondgebied. Snowden zat al wel twee weken vast in de transitzone van de bushalte ter hoogte van de Vremdesesteenweg. Maar omdat er klachten kwamen van de gewone busreiziger omwille van zijn bezetting van dit buskotje, besloot het Vremdse gemeentebestuur Snowden maar asiel te verlenen.

‘Er gaat niets boven een echte klokkenluider. Zeker nu onze kerkklok nog steeds stilstaat.’

‘We zijn niet licht over deze beslissing gegaan,’ vertelt burgemeester Boer Gust. ‘Toen bleek dat hij klokkenluider was, verleenden we hem direct asiel. Er gaat niets boven een echte klokkenluider. Zeker nu onze kerkklok nog steeds stilstaat. Op mechanische klokken kunt ge toch niet vertrouwen.’